Europilot Center gaat voor wereldrecord

Zone pour tous les messages en Français (Seulement si vous ne pratiquez pas l'Anglais) - De plaats voor alle Nederlandstalige berichten (Enkel als U de Engelse taal niet machtig bent) - Forum für alle Deutschsprachigen Beiträge (Nur im Falle Sie Englisch Nicht Beherschen)

Moderator: Latest news team

Post Reply
meevliegen.be
Posts: 1
Joined: 15 May 2012, 20:22

Europilot Center gaat voor wereldrecord

Post by meevliegen.be »

Op woensdag 23 mei 2012 onderneemt de pilotenschool EuroPilot Center een unieke recordpoging. Na het trainen van de jongste piloot van België, is EPC klaar voor een nieuwe uitdaging. Een team van 5 ervaren piloten zal een wereldrecord vestigen met behulp van de Redbird Full-Motion Simulator.

Nooit eerder werd de meest kritieke en zenuwslopende vluchtfase zo snel en frequent achtereenvolgens uitgevoerd.

Als eerste in Europa maakt EPC gebruik van deze revolutionaire simulator in haar pilotentraining. Naast fantastische resultaten tijdens de opleiding, levert het enorme bijkomende voordelen. Zo is er geen enkele belasting voor het milieu, geen enkele vorm van geluidsoverlast en reduceert het de kosten van de opleiding met maar liefst 30%.

Persconferentie: woensdag 23 mei 2012 om 9u30 in de perszaal op de luchthaven van Deurne.

Video Preview: http://youtu.be/eZYRqlrFQjM

We kunnen ook al bevestigen dat "Bekende Piloten" Lucas Van den Eynde en Raf Van Brussel actief zullen deelnemen!

EuroPilot Center
Antwerp Airport - Office 2 & 3
B-2100 Deurne

Tel +32(0)479/81.64.29 | http://www.europilotcenter.be

Post Reply